Сторінки

середа, 30 березня 2016 р.

Всеукраїнська олімпіада з біології

В стінах НВО №25 проходить ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. 
В олімпіаді приймають участь 148 учнів з різних куточків України.
Бажаємо успіху всім учасникам олімпіади!


Урочисте відкриття ХХХVІI Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 

????????????????????????????????????http://koippo.kr.ua/news/urochyste-vidkryttya-hhhvii-vseukrayinskoyi-uchnivskoyi-olimpiady-z-biologiyi.html

Репортаж першого дня ХХХVІI Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 

Репортаж другого дня ХХХVІI Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 

http://koippo.kr.ua/news/reportazh-drugogo-dnya-hhhvii-vseukrayinskoyi-uchnivskoyi-olimpiady-z-biologiyi.html

Репортаж третього дня ХХХVІI Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології


вівторок, 29 березня 2016 р.

Педагогам можуть дозволити працювати й отримувати пенсію за вислугу років


Педагогам можуть дозволити працювати й отримувати пенсію за вислугу років
 У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення» (щодо надання можливості педагогічним, медичним, соціальним та іншим категоріям працівників працювати на своїх посадах після отримання пенсії за вислугу років) (далі — законопроект № 4215).
Законопроектом пропонується внести зміни до статей 7, 51 53 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991 № 1788-XII (далі — Закон № 1788), виключивши норму, якою встановлено обмеження для отримання пенсії за вислугу років, а саме обов’язкове залишення роботи, що дає право на цю пенсію. Вбачається, що означувана норму застосовуватимуть до всіх працівників, що мають право на пенсію за вислугу років, в т. ч. і для працівників льотно-випробного складу та особам льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації (пілотам, штурманам, бортінженерам, бортмеханікам, бортрадистам, льотчикам-наглядачам) і бортоператорам, які виконують спеціальні роботи в польотах.
Як зазначено в пояснювальній записці до законопроекту № 4215 прийняття запропонованих змін дозволить:
  • знизити дефіцит кадрового забезпечення освітньої та медичної галузей
  • підвищити рівень надання послуг у цих сферах
  • досвідченим працівникам отримувати належні соціальні гарантії
  • створити належні умови для роботи педагогічних, соціальних та медичних працівників.

http://pedrada.com.ua/

понеділок, 28 березня 2016 р.

Оцінювати навчальні досягнення учнів будуть з 3-го класу

Оцінювати навчальні досягнення учнів будуть з 3-го класу
У новому проекті закону «Про освіту» буде прописано структуру початкової школи. Про це під час проведення освітньої дискусії, що відбулась у рамках фестивалю управлінської майстерності «Kyiv EdFest», повідомив заступник міністра освіти Павло ХОБЗЕЙ.
Початкова школа матиме два цикли. Перший — це 1-й та 2-й клас, де навчання буде наближене до дошкільної освіти, не матиме системи оцінювання і домашніх завдань. Другий цикл — це 3-й та 4-й клас, де навчання передбачатиме оцінювання навчальних досягнень учня.
«Дитина повинна йти до школи з радістю та зацікавленістю у навчанні», — підкреслив Павло Хобзей.
Заступник міністра зазначив, що батьків цікавить саме початкова школа, бо це старт у навчанні дитини. Тому треба враховувати дві важливі речі — підготовку вчителя та зміст навчальних програм.
«Для того щоб відбулися зміни і щоб суспільство повірило, що ми дійсно будуємо нову школу — треба стартувати у вересні 2018 року зі змінами у двох найважливіших для батьків освітніх сферах: початковій і профільній старшій школі», — зауважив Павло ХОБЗЕЙ.
Під час дискусії освітяни порушили питання праці вчителя в контексті нової початкової школи, змісту навчальних програм для початкової школи, підручників тощо.
http://pedrada.com.ua/

Розвиток фізкультури та спорту в навчальних закладах

«Ключовими завданнями держави та суспільства є формування сучасної культури фізичної досконалості та рухової активності, особливо в молодіжному середовищі», — підкреслив заступник міністра освіти і науки Андрій ГЕВКО під час парламентських слухань на тему «Шляхи розвитку фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації».
Андрій ГЕВКО повідомив, що заплановано розробити програму «Шкільний спортивний зал», метою якої буде забезпечення навчальних закладів необхідним обладнанням.
Окрім того, МОН України пропонує програму «Спортивний майданчик», метою якої буде покращення матеріально-технічної бази дитячо-юнацьких спортивних шкіл, створення якісних умов для систематичних занять фізичною культурою і спортом учнівської молоді.
Під час слухань було наголошено на популяризації фізичного виховання і спорту серед школярів всіма доступними способами. Зокрема, проведенням багатоступеневих змагань, сприянням діяльності учнівських спілок фізкультурно-спортивної спрямованості, створенням спортивних осередків у навчальних закладах.
Як зазначив заступник міністра, для виконання завдань щодо розвитку фізичної культури варто звернути увагу на досвід скандинавських країн. Наприклад, безоплатне надання спортивного спорядження учням у ранкові години, а також відновлення навчання з плавання для дітей молодших класів.

середа, 23 березня 2016 р.

У Кіровограді стартував проект "Військовий Янгол"

Мета - намалювати та розповсюдити янголяток серед військових. Для підтримки морального духу хлопців котрі перебувають на передових позиціях захищаючи батьківщину від зовнішнього ворога.
Учні НВО №25 долучилися до даного проекту. Це маленькі патріоти 2-В класу (вчитель - Мельник Т.О.), 3-А класу (вчитель Прокопенко Г.М.) та 3-В класу (вчитель - Ратушняк Т.В.).
Кращі та найкреативніші "янголи" отримають сюрпризи від організаторів.
“Янгол – символ миру, добра! А в той же час він оберігатиме військового, підійматиме настрій та бойовий дух. Це те, що зроблено власними руками для Наших захисників!”

понеділок, 21 березня 2016 р.

Шевченко – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть

В рамках проведення Шевченківських днів 18 березня 2016 року, з метою популяризації творів Т.Г. Шевченка, прищеплення та виховання любові до слова Великого Кобзаря, для учнів 2-11-х класів було проведено конкурс «Шевченківські читання».
Проведений захід став ще одним підтвердженням того, що слово Великого Кобзаря – гнівне і ніжне, полум’яне і міцне – живе і житиме поміж нас!


 

неділя, 20 березня 2016 р.

Творчі звіти педагогів

18 березня відбулося засідання МО вчителів початкових класів та вихователів ГПД, на якому педагоги, що атестуються в 2015-2016 навчальному році представили самоаналіз своєї педагогічної діяльності у вигляді творчих звітів.

    


Детальніше з діяльністю педагогів можна ознайомитися на їхніх блогах:



пʼятниця, 18 березня 2016 р.

Колекціонування рідкісних монет є справою дуже прибутковою

"З превеликої безлічі прекрасних хобі колекціонування, нумізматика, мабуть, займає одне з лідируючих місць" - вважає учень 3-Г класу Гришко Дмитро. 
Вчитель Журавльова Людмила Михайлівна, класний керівник 3-г класу, підтримує свого учня в його захопленні. Вона зазначила: "Крім того, що це вельми захоплююче заняття, істотно поглиблює знання історії та розширює кругозір". 

Найпростіший спосіб — збирати ювілейні монети, які також високо цінуються і згодом можуть виявитися вкрай рідкісними. 

Тим, хто хоче зайнятися пошуком рідкісних і старовинних грошей, варто придбати металошукач, саперну лопатку і, звичайно, тонни літератури з історії певного регіону.


четвер, 17 березня 2016 р.

Гроші мають бути для людини, а не людина для грошей

 Колись перед людиною постала проблема. Як вимірювати цінності матеріального світу? Як оцінити працю та вартість вкладу людини у загальний добробут? Тоді людина винайшла гроші.
Як і більшість людських винаходів, гроші – це велике добро та велике зло водночас. Позитивний та негативний вплив грошей досліджували підчас уроку спілкування учні 3-Б класу разом зі своїм учителем - Варданян Аелітою Хачатурівною.
                      



середа, 16 березня 2016 р.

Гроші - надзвичайно цікава сфера економіки

        Грошима сьогодні ми користуємося мало не щодня і мало хто не знайомий з цим поняттям, але в той самий час про гроші існує багато суперечливої інформації, про них ходить багато легенд і лишається багато таємниць.
    Діти 2-А класу разом зі своїм учителем Чернецькою-Кліменчук О.В. розгадували таємниці виникнення грошей та їх еволюцію.