Підвищуємо кваліфікацію онлайн


РЕКОМЕНДУЄМО ПРОЙТИ ТАКІ ОНЛАЙН-КУРСИ:

Успішне вчителювання - прості рецепти на щодень (PROMETEUS, 30 год)

Стартуємо до успішної школи (PROMETEUS, 30 год)

Секрети успішних директора чи директорки (PROMETEUS, 24 год)

Школа та громада для дитини (PROMETEUS, 18 год)

Школа для всіх (EdEra, 30 год, інклюзія)

Оцінювання без знецінювання (EdEra, 30 год)

НУШ: базова середня освіта (ОСВІТОРІЯ, 30годин)

Ефективна та безпечна освіта (НУШ, 02 кредиту ЄКТС)

Медіаграмотність (PROMETEUS, 2,5 год)

Школа стійкості (EdEra, 30 год)

Учителі в курсі (EdEra, 30 год)

№ п/п

Назва курсу

Зміст курсу

Кількість
годин

 1

Академічна доброчесність

У курсі розглядається поняття «академічна доброчесність» та зосереджується увага на тому, як вчитель чи вчителька 8-11 класів може сприяти формуванню культури академічної доброчесності в учнів.

4 год

Онлайн-курс з медіаграмотності

«Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності» пояснює, як орієнтуватися в інформації довкола та як розпізнавати дезінформацію та пропаганду.

9 год

3

Домедична допомога

Безпека для дитини – один із головних принципів Нової української школи. Для того, щоб організувати безпечне шкільне середовище, вчительство має володіти певними навичками. Одна з них – навичка домедичної допомоги.

3 год

4

Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти

Мета курсу – навчити освітян розпізнавати ситуації булінгу (цькування) та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.

80 год

5

Ключові уміння 21-го століття

Ознайомлення з ключовими уміннями, формування й розвиток умінь з метою удосконалення освітнього процесу та розвитку власних умінь.

5 год

6

Недискримінаційний підхід у навчанні

Ви познайомитеся з основними поняттями цькування (булінґу), розглянете практичні ситуації в школі та складете власний план дій для протидії цькуванню у вашому навчальному закладі.

30 год

Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами

За допомогою цього курсу вчителі початкових класів можуть опанувати теоретичні і практичні знання для роботи в інклюзивному класі.

30 год

8

Цифрові інструменти формувального оцінювання

Дистанційний курс “Цифрові інструменти формувального оцінювання” створений для педагогів, які мають бажання розібратися з принципами формувального оцінювання та опанувати навичками створення інструментів оцінювання засобами Plickers, Kahoot, Triventy та Wordwall.

18 год

9

Освітні інструменти критичного мислення

Запропонований курс дозволить опанувати мистецтвом критичного розмірковування для рефлексії своєї освітньої діяльності, відтак і фахового зростання. 

60 год

10

Впровадження інновацій у школах

В рамках цього курсу ви пройдете крізь навчання, експериментування та самоаналіз, які допоможуть вам набути впевненості і навичок, необхідних щоб очолити вдосконалення освітнього процесу у вашому навчальному закладі. За допомогою практичних вправ ви разом із колегами створите спільне бачення якісно нового рівня роботи вашої організації, зробите перші кроки для реалізації цього бачення і навчитеся вимірювати прогрес на вашому шляху.

60 год

3 коментарі:

  1. Курси та вебінари підвищення кваліфікації: https://ippo.com.ua/

    ВідповістиВидалити
  2. Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка, у межах онлайн-програми «Безперервна підтримка професійної діяльності педагога», пропонує безкоштовні вебінари у червні 2023 року.
    (передбачено сертифікат про ПК)

    https://ippo.kubg.edu.ua/content/21686

    ВідповістиВидалити