середа, 26 травня 2021 р.

Рекомендації до Свідоцтв досягнень

 *Зразки рекомендацій вчителя щодо оптимізації освітнього процесу, як підсумок результатів у свідоцтві досягнень учня за навчальний рік:*

1. Встановлюйте обмеження часу на виконання тих чи інших навчальних завдань, часовий інтервал допоможе дитині оптимально налаштуватися на виконання роботи та раціонально використовувати час в навчальному процесі.

2. Відмічайте навіть найменші та незначні успіхи вашої дитини у виконанні поставленого завдання, це допомагатиме їй повірити у власні сили й можливості.

3. Акцентуйте увагу на необхідності повторювання засвоєного матеріалу через деякий час. Це сприятиме розвитку розумових здібностей дитини, закріпленню набутого досвіду.

4. Поступово збільшуйте тривалість навчальних занять з дитиною на незначні відрізки часу, попередньо визначивши межі дитячої витривалості.

5. В дитини має формуватися почуття власної відповідальності за свої дії та здобутки, то ж мотивуйте дитину та сприяйте розвитку цього.

6. Формуйте вміння ставити перед собою мету та досягати її, задля цього дитячу увагу потрібно зосередити на плануванні та контролі за майбутніми діями, концентрації її зусиль. 

7. Сприяйте усвідомленню дитиною того, що успіх залежить саме від неї.  

8. Працюйте над вихованням наполегливого ставлення в подоланні труднощів та рішучості в доведенні початої справи до кінця.

9. Навчайте дитину не боятись допущених помилок, бо всі усвідомлені помилки можна піддати коригуванню і виправленню. 

10. Допомагайте дитині приймати самостійні  рішення під час навчання чи спілкування з ровесниками чи старшими людьми. 

11. Аби постійно вдосконалювати навички читання, потрібно читати щодня не менше 15 хвилин. Важливо пам'ятати, що успіхи в техніці читання і бажанні читати в дитини залежить насамперед від культури читання в сім'ї.Немає коментарів:

Дописати коментар