пʼятниця, 4 березня 2022 р.

Слава Україні!

osv-header

Слава Україні!

Команда Освіторії з вами на зв'язку, продовжує працювати заради підтримки вчительської спільноти та перемоги! Ми поряд 💛💙

У цей час ми як ніколи маємо згуртуватися і робити все, що в наших силах заради найціннішого: наших дітей. Нижче ви знайдете корисні посилання та поради, які допоможуть вам на освітньому фронті.

Бережіть себе та близьких. Ми неодмінно переможемо! 


● Як говорити з дітьми ●

Screenshot_at_Feb_28_15-45-49

Учням про мінну безпеку
Військові попереджають, що ворог використовує заміновані предмети, а також може скидати протипіхотні міни-«метелики». Ще однією небезпекою є снаряди, які не розірвались. Розповідаємо, про що варто поговорити з дітьми щодо мінної безпеки. Зібрали правила, комікс та мультфільм про мінну безпеку.
Читати

Як говорити з дітьми про війну
Як говорити з дітьми про війну? Яких правил слід дотримуватися та чого точно не можна робити? Поради дає дитячий психолог Маріанна Новаковська.
Читати


Швидка «психологічна» допомога для дітей від Світлани Ройз та МОН
На допомогу батькам та вчителям створено відеоінструкції та інфографіки, які містять рекомендації та практичні поради під час війни. 
Дивитись

Пізнавальні зустрічі для дітей: переключитися від тривожних новин
Учителі розпочали онлайн-зустрічі з дітьми різного віку. Ці зустрічі не будуть формальними уроками, а міститимуть цікаві історії та факти, щоб допомогти дітям відволіктись. 
Долучити дитину

Чим зайняти дитину у сховищі?
Під час стресу ігри дітей можуть стати регресивними — старші можуть знову грати в ігри малюків, наголосила психологиня. Ділимося іграми, які пропонує Світлана Ройз.
Читати

Інформаційна гігієна: як не обманюватися у потоці фейків
Як мислити критично у суцільному потоці новин? Особливо у ситуації інформаційної війни? Розповідає експертка Марина Кафтан.
Читати

Немає коментарів:

Дописати коментар