24 жовтня у стінах нашого навчального закладу відбулось свято з нагоди Дня народження директора - Лілії Петрівни Матяшової.
Душевний концерт, сюрпризи від колег і друзів, а також приємна несподіванка - візит і привітання міського голови Андрія Павловича Райковича.
Переглянути фото
Сторінки
- Новини
- Про мене
- Ed Era
- На допомогу вчителю
- ГПД
- Створення освітнього середовища
- Формувальне оцінювання (методичний кейс)
- НУШ у 1-х класах
- Ранкове коло з Лего
- Тематичні тижні НУШ Лего
- Ранкові зустрічі в НУШ
- Руханки в НУШ
- НУШ у 2-му класі
- НУШ у запитаннях і відповідях
- НУШ у 3-му класі
- НУШ 4 клас
- Підвищуємо кваліфікацію онлайн
вівторок, 25 жовтня 2016 р.
субота, 22 жовтня 2016 р.
Осінь, осінь, листя пожовтіло...
21 жовтня в рамках діяльності з благоустрою організувалися для прибирання пришкільної території вчителі НВО №25.
Бадьорі та усміхнені, вони одразу стали до роботи. Разом робота, звичайно, йде швидше.
Всі вчителі розуміють, що за чистотою на території закладу треба стежити, як за своєю домівкою. Тож цього дня відклали усі свої справи і долучилися до колективного прибирання.
Присвятити годинку свого особистого часу на приведення території школи до ладу зовсім не важко, говорять вчителі початкових класів. Тим паче, коли до роботи підходити гуртом. Одні – підмітають, інші згрібать листя дерев, вантажать його для вивезення.
Вчителі закладу своїм учням особистим прикладом доводять: подібні заходи мають об’єднувати всіх навколо однієї мети – піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища у належному стані.
Після прибирання, переконані педагоги, територія навчального закладу виблискуватиме чистотою. І в силах кожного, щоб вона залишалася такою і надалі.
У нас на пришкільному подвір’ї завжди чисто – смітять тільки дерева восени, коли листя опадає, – жартує вчитель початкових класів Мельник Тетяна Олександрівна. Вона долучилася до загального прибирання у свій День народження. Привітаємо її з особистим святом та побажаємо подальшого оптимізму, родинного затишку і благополуччя.
середа, 19 жовтня 2016 р.
Хмарні технології
Сьогодні, 19.10.2016 року,
вчителі початкових класів НВО №25
Мельник Т.О., Корж Т.М., Чередник Т.Г.
стали учасниками міського семінару – практикуму
з проблеми:
«Впровадження хмарних технологій навчання на уроках початкових класів».
Вчитель Мельник Тетяна Олександрівна поділилася досвідом впровадження хмарних сервісів.
понеділок, 17 жовтня 2016 р.
Освіта дитини ХХІ століття в мультфільмах
Мета: зробити найкращі українські казки доступними для дітей та їх батьків. Для цього створити єдину базу (ресурс), яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми , що ґрунтуються на народних переказах та байках. На ресурсі можна знайти не лише традиційні українські, а й перекладені іноземні анімаційні відео, аудіо книги.
Завдяки цим мультфільмам батьки та вчителі зможуть:
- виховати: патріотизм, повагу до інших людей, толерантність, вміння дружити, досягати своєї мети, працювати над собою та своїми вчинками;
- навчити: основи математичних, природознавчих знань, основи граматики, ознайомлення зі змістом українських та іноземних казок;
- розвинути: комунікативні навички, бажання вдосконалювати себе, допитливість, навички співу.
Основне те, що всі відео проходять критерії відбору та повинні навчати, формувати, бути приємними та доступними для прегляду та розуміння.
Відтворити головну сторінку
Збірка розвивальних мультфільмів для школярів українською мовою
четвер, 13 жовтня 2016 р.
Педагогічний практикум для вчителів області
12 жовтня 2016 р. на базі закладу був проведений педагогічний практикум
для слухачів курсів підвищення кваліфікації КОІППО імені Сухомлинського
Тема практикуму: "Організація дослідницької роботи в початковій школі".
Відкрила практикум заступник директора з навчально-виховної роботи Левшун Ада Миколаївна, яка запропонувала всім присутнім презентацію діяльності школи за напрямком:
«Творче життя особистості - умова діяльності школи в режимі розвитку».
Вчитель початкових класів Варданян Аеліта Хачатурівна
познайомила гостей з іноваціями, які впроваджують вчителі закладу
завдяки використанню сервісу Google Apps
Оновлені програми - сучасні підходи
Вчитель початкових класів Чередник Тетяна Георгіївна провела відкритий урок
в 2-Г класі з математики, на якому продемонструвала сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу в початкових класах у 2016-2017 н.р.
Педагог відзначає, що головне завдання сучасної освіти — становлення дитини як неповторної індивідуальності, розвиток її творчого потенціалу, формування пізнавальних потреб, інтересів, активності, створення сприятливих умов для загального розвитку особистості. Цей аспект має принципове значення, адже учневі треба адаптуватися в суспільстві, яке постійно змінюється і потребує ініціативних людей, здатних самостійно мислити.
Початкова школа має послідовно та наполегливо готувати дітей до самонавчання, створювати установку на самоорганізацію та самоаналіз своєї діяльності, формувати вміння ставити й усвідомлювати цілі учіння (що я роблю, для чого, з якою метою), закладати основи самооцінки та самоконтролю якості своєї роботи.
Урок мужності
Учитель початкових класів Корж Тетяна Миколаївна напередодні відзначення
Дня захисника України провела відкритий урок мужності в 2-В класі
для слухачів курсів підвищення кваліфікації при КОІППО імені В.Сухомлинського
для слухачів курсів підвищення кваліфікації при КОІППО імені В.Сухомлинського
В усі часи Україна була і тепер є відкрита душею, кришталево чиста, чесна, добра і справедлива, по-дівочому наївна, але горда і незалежна. Упродовж віків вона гостинно відчиняла двері чужинцям і надавала на своїй землі притулок, але часто зайди над нею насміхалися і навіть плювали в її ніжне обличчя. Однак вона чомусь легко їм пробачала, тому вони нахабніли в своїй ненажерливості, бо не зустрічали рішучого опору. Для них Україна була лише територією для зручного проживання, але аж ніяк не країною, а тим більше державою. Вона зачекалася своїх вірних синів – нових українських громадян, таких, як вона сама: чистих, чесних, мужніх, добрих, справедливих, самовідданих, гордих і незламних.
Математика - цариця всіх наук
Прокопенко Галина Миколаївна провела відкритий урок з математики в 4-А класі для слухачів курсів підвищення кваліфікації та вчителів закладу
на тему: "Читання й записування п'ятицифрових чисел. Розв'язування задач",
Завдяки досвіду роботи та майстерності вчителя всі присутні змогли переконатися не лише в тому, що математика - цариця всіх наук, а й в тому, що майбутнє людини залежить від уміння і бажання вчитися, працювати над своїм вдосконаленням. Бо все в нашому житті лише в наших руках.
Підписатися на:
Дописи (Atom)