понеділок, 29 травня 2023 р.

Ось і пролунав останній дзвоник

Сьогодні, 30 травня, в ліцеї "Європейська освіта" пролунав останній дзвоник проєкту "Розпочни навчання разом зі мною». Для учнів ліцею розпочав навчання 30 травня Козинець Станіслав, учень 3-Г класу.
Завершується 2022/2023 навчальний рік, починається пора канікул.
Для кожного з нас цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
Сьогодні - особливий день для наших учнів. Для когось — це початок нового навчання, перехід до основної школи, для когось — перехід до нового навчального класу. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаємо вам амбітних планів і величних звершень. Бажаємо вам невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення.
Вітаємо усіх із святом Останнього дзвоника. Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову взятися за книжки у вересні.

Немає коментарів:

Дописати коментар